№ 606 от 2011-09-08 Автор: Андрей
Раздел: = Объявление =
Регион: Житомирская область
Название: Шукаю дівчину своєї мрії
Местонахождение: м.Житомир
Віддавши армії не мало років і втомившись від постійного скитання просторами батьківщини, перебував деякий час після звільнення в пошуках того, заради чого варто було б прожити життя. Завдяки Богові і долі мав можливість прочитати книги В.Мегре. Вирішив створити власний родовий маєток поблизу Житомира. Документи знаходяться на заключному етапі, проект будинку по саженям створений, існують деякі питання по зеленим насадженням, городу, озеру.
Сам я по спеціальності радіоінженер і добре розбираюсь в електроніці. Самостійно розробляю і створюю системі віддаленого контролю і обмеженого доступу, встановлюю системи автономного опалення, водопостачання і каналізаціі, розробляю та збираю корпусні меблі з ДВП, меблі з натуральної деревини, освоїв токарні та зварювальні роботи, займаюсь відео- та фотозйомкою, монтажом, трохи граю на гітарі, вмію робити ремонт в квартирі з нуля та багато іншого. Одним словом багато чого вмію, а чому потрібно ще навчусь.
Мені 36 років, зріст 192см, вага 90кг. Шукаю добру, гарну дівчину середньоі статури до 30 років, яка стала б мені вірною подругою, коханою, дружиною, а моїм майбутнім дітям хорошою матір ю, яка могла б створити сімейний затишок і розділити зі мною всі наші радощі і печалі, яка поруч зі мною буде створювати наш родовий маєток. Бажано щоб приготування, шиття, вишивання, прання, прибирання, городні роботи вона вивчала біля своєї мами. Тільки поруч зі справжньою господинею я буду відчувати себе справжнім чоловіком.
Вірю, що на Україні не перевелись справжні дівчата. Чекаю з нетерпінням. Обіцяю відповісти на всі листи з фотокарткою.
Моя адреса в інтернеті: mihalych_jt@meta.ua , vkontakte.ru/id140463236.