№ 1444 от 2016-01-18 Автор: Леся
Раздел: = Объявление =
Регион: = Вся Украина =
Название: Продается дом за 2000 долл.
Местонахождение: Хмельницкая область, Камянец-Подольский р-н
Продається будинок в Хмельницькій області, Кам'янець-Подільського району. Вартість 2000 у.о., можливе оформлення як спадщини. Додається земельна ділянка на полі, розмір 0,30 га.
Загальний розмір ділянки – 0,48 га. З них – 14 соток городу, просторий зручний двір з хозбудівлями, літнім будиночком з піччю, лознею, погребом. Будинок приватизований, документи всі готові до продажу, за вийнятком акту оцінки.
Село негазифіковане, в будинку жодних зручностей нема, окрім електрики. Ззовні будинок обкладений плиткою та пофарбований. Є сіни та 2 роздільні кімнати, одна з яких отоплюється піччю. Будинок доглянутий, чистий, з меблями – «Заходь та живи». В будинку дерев'яна підлога, стіни під шпалерами - з саману (глина з соломою), стеля підбита пластиковими плитами. Фундамент - каміння з розчином. Ззаду є пристройка з саману для хозпотреб з 3-х приміщень, з піччю.
В великому саду є 20 дерев горіхів, з десяток сливок анашпет та черкуш, вишня, черешня, яблуні різних сортів, сортова абрикоса, айва, каринка, калина та кизил. Висаджений малинник, є суниці. Поруч з домом колодязь зі смачною водою. Вода глибоко, навіть в посуху цього літа не пересихала. Сусіди просто чудові. В селі є школа, дитсадок, церква, пошта та 3 магазини.
Розташований будинок на тихій вулиці, навкруги сад, перед та за ним сусідські городи. Саме село дуже мальовниче й затишне, в зелені садів. Рядом степ і прекрасні схили Дністра. Влітку степ пістріє різнотрав’ям, безліч лікарських рослин. Восени багато шипшини та глоду, є терен, в сосновому лісочку – гриби та суниці. Пішки до місця купання йти близько години. Є два джерела над Дністром, що витікають зі скелі, місцеві кажуть, що вода в них цілюща. До Кам'янця-Подільського 1,5 години автобусом, відстань 30 км. Автобус ходить 5 разів на день, до зупинки йти 10 хв. Навкруги села сади, поля, степ. Немає ні залізниці, ні яких виробництв. Є дві вишки Інтертелекому, тож інтернет-зв'язок більш-менш нормальний.
Пишіть, надам більше інформаціі, план будинку та багато фото.